Atrakcje dla rodzin z dziećmi w Darłówku

Park Wodny Jan-jedyny taki w Europie z basenami z wodą morską.

Obiekt zlokalizowany ok 150 m od domków Morska Przystań. W parku tym, jedynym w Europie, można korzystać z kąpieli w wodzie morskiej. Są również zjeżdżalnie wodne o łącznej długości 230 m, brodziki dla dzieci, jaccuzi oraz sauna.

Na terenie obiektu znajduje się również kręgielnia oraz sala zabaw dla dzieci.
Obiekt stanowi rozrywkę dla rodzin z dziećmi przez cały rok, a w sezonie jest alternatywą na złą pogodę (ale takiej nie przewidujemy 🙂 )

 

Wesołe miasteczko Europark Krasnal.

 

lunapark Darłówko

Liczne atrakcje czekają na rodziny z dziećmi w Europarku Krasnal tuż przy moście w porcie w Darłówku

 

Co roku, tuż przy moście można spędzić mnóstwo czasu na jednym z większych w Polsce wesołych miasteczek.
Obiekt oferuje liczne atrakcje, m. in. bardzo szybką „wirującą łapę- Project 1”- atrakcja dla młodzieży i dorosłych o mocnych nerwach, kolejkę Dragon, gabinet śmiechu, autodrom, suchy basen z piłkami, trampoliny, euro-bungee i wiele innych.

Park Linowy Nad Bałtykiem

Park Linowy znajduje się obecnie w parku na ulicy Conrada w stronę Darłowa. Rozrywka z pewnością dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Znajdziemy tu trasy o różnym stopniu trudności: dla dzieci, średnią, trudną oraz zjazd tyrolski. Rozrywka dla chcących podnieść sobie poziom adrenaliny, a jednocześnie bezpieczna, ponieważ na każdym etapie trasy posiadamy asekurację.

Latarnia Morska w Darłówku

 

Najbardziej rozpoznawalna budowla w porcie w Darłówku. Do niedawna w ciągłej eksploatacji oraz spełniania swojej założonej funkcji. Latarnia jest udostępniona dla zwiedzających. Z jej górnego tarasu rozpościera się widok na wejście do portu-czyli awanport, na jedyny w Europie most rozsuwany, akwatorium oraz na piękną panoramę morza i lądu.
Szczególnie polecamy wycieczkę na latarnię morską do południa oraz podczas zachodu słońca. Pocztówkowe zdjęcia gwarantowane.

 

Rejsy statkami po morzu

 

Darłówko port

Rejs galeonem po morzu to niezapomniana atrakcja dla całej rodziny

 

W Darłówku można doznać prawdziwie morskiej przygody, płynąc ok. godzinny rejs statkami wycieczkowymi. Statki zwykle stylizowane na pirackie galeony oferują bardzo ciekawą atrakcje dla całej rodziny. W końcu być w Darłówku i nie przepłynąć się takim statkiem, to jak być w Zakopanem i nie zobaczyć Krupówek 🙂 Najbardziej oblegany jest rejs na zachód słońca, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Atrakcja na pewno nie dla szczurów lądowych 🙂

Translate »
Call Now Button